USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26 Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26

ex. Bz26 40 Metros Da Praia! Casa Ampla Com Piscina

Avanceret Booking
2026-08-25
2026-08-26

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

29

40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26

 WiFi

Wi-Fi

 Privat strand

Adgang til strand

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26 ligger i Manguinhos kvarter i Búzios og tilbyder et spabad. Denne indkvartering har 4 værelser og 4 badeværelser.

10 minutters kørsel fører til Brigitte Bardot-statuen og Praia de Geribá er kun 15 minutters kørsel derfra. Beliggende inden for 5 km afstand fra Búzioss centrum, byder villaen på en uforglemmelig ferie. Pizzeria Forneria Picardia ligger ca. 25 minutters gang fra denne indkvartering.

Alle værelser har et fuldt udstyret køkken. Det tager 15 minutter i bil at nå Buzios lufthavn fra denne indkvartering.

  • Lokale seværdigheder
  • Ferradura Lagoon
    4,2 km
  • Stones Road
    4,3 km
  • Brigite Bardot Border
    4,9 km
  • Turtle Beach
    2,7 km
  • Buzios Marina
    3,7 km
  • Amores Beach
    3,6 km
  • Bus Central Station
    4,1 km
  • Gerobá Lagoon
    1,8 km
  • Lufthavne
  • Buzios lufthavn
    6 km

På hotellet

General

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Wi-Fi
  • Kæledyr tilladt

Måltider og drinks

  • Udendørs spiseområde

Aktiviteter og afslapning

  • Adgang til strand
  • Have
  • Grillfaciliteter

Services

  • Dagligvare shopping service

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Dagligstue
  • Havemøbler
  • Spisebord
  • Vaskemaskine

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 22:00
Udtjekning: fra 07:00 indtil 11:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvor langt ligger Buzios fra 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26?

    Der er 5 km mellem Buzios og 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26.
  • Hvor meget koster det at booke 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26?

    Den gennemsnitlige pris i 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26 er 274$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger.
  • Hvilke betalingsmetoder understøtter 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26?

    40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26 accepterer betalingsmetoder som Mastercard og Visum.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26?

    Du kan bo på 40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26 med dit kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-25
2026-08-26

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
40M Da Praia! Linda Casa C/ Piscina Privativa Bz26, Brasilien

8 Rua Pixinguinha, Búzios, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved